تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - راهپیمایی باشکوه قدس نشان از حمایت قاطع ایران از ملت های مظلوم است

 

راهپیمایی باشکوه قدس نشان از حمایت قاطع ایران از ملت های مظلوم استچابهار- ایرنا- امام جمعه چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: راهپیمایی باشکوه روز جهانی قدس در سراسر ایران و کشورهای جهان نشان از حمایت قاطع ایران اسلامی از ملت های مظلوم به ویژه فلسطین است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد موسوی در جمع راهپیمایان روز قدس در چابهار اظهار داشت: ایران اسلامی با اقتدار در مقابل هرگونه فتنه و زورگویی های دشمنان ایستاده است و همچنان یکی از قدرت های مهم منطقه است.

وی افزود: دشمنان اسلام و نظام اسلامی در طول 38 سال گذشته با توطئه و ایجاد ناامنی، ترور، خشونت و پرورش گروهک ها سعی در ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران داشتند ولی به حول و قوه الهی همه آنها یکی پس از دیگری سرنگون و شکست خورد.

وی بیان کرد: دشمنانی که در طول حدود چهار دهه نقشه می کشیدند تا ایران اسلامی را نابود کنند این آرزوها را به گور برده اند.

وی ادامه داد: ایران با چند حمله تروریستی نابود نخواهد شد و همه اینها را خنثی خواهد کرد و جواب محکمی به آنان خواهد داد.

امام جمعه شهرستان چابهار گفت: جواب داعش را سربازان سپاه دادند و سیلی محکمی به حملات کور آنان دادند.

حجت الاسلام موسوی تصریح کرد: مردم در کنار نظام هستند و به ندای رهبری لبیک می گویند و همیشه پشتیبان ملت های بی دفاع هستند.

وی افزود: کشورهای منطقه با خشونت های زیادی روبرو و هر روز شاهد ریختن خون مسلمانان بی گناه هستند.

به گزارش ایرنا؛ راهپیمایان روز جهانی قدس با شعارهای الله اکبر، مرگ بر اسرائیل و مرگ بر آمریکا قطعنامه سراسری را تایید کردند.

راهپیمایی روز قدس در چابهار از خیابان امام خمینی روبروی بانک تجارت مرکزی آغاز شد و تا میدان تاسوعای حسینی ادامه داشت.

3043**6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی


نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1396 توسط رستم کریمی