تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - امام جمعه چابهار ازحضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد

 

امام جمعه چابهار ازحضور باشکوه مردم در راهپیمایی روز قدس قدردانی کرد


چابهار- ایرنا- امام جمعه چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: حضور باشکوه مردم مومن و همیشه در صحنه چابهار در راهپیمایی روز جهانی قدس با زبان روزه و در گرمای طاقت فرسا جای قدردانی دارد.

به گزارش ایرنا؛ حجت الاسلام سیدمحمد موسوی در خطبه های امروز نماز جمعه چابهار اظهار داشت: روز قدس یکی از یادگارهای ارزشمند امام راحل است که اکنون در بیشتر کشورهای جهان مراسم راهپیمایی برگزار می شود.

وی افزود: ایران اسلامی همیشه یاور مظلومان بوده و با استکبار جهانی با جان و دل در صحنه های مختلف در حال مبارزه است.

وی همچنین از حضور قشرهای مختلف مردم و نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی روزه دار چابهار در راهپیمایی روز جهانی قدس تقدیر و تصریح کرد: روز قدس روز اسلام است.

امام جمعه چابهار در بخش دیگری از خطبه های نماز گفت: یکی از نشانه های مومن پایداری و مقاومت در مقابل سختی ها و مشکلات است و باید مومن در مقابل حوادث مثل کوه مقاوم و محکم باشد.

حجت الاسلام موسوی از حرکت انقلابی و قاطع سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در شلیک موشک به سمت مواضع داعش نیز تقدیر و تشکر کرد.

وی فرا رسیدن هفتم تیر سالروز شهادت شهید بهشتی و یارانش را گرامی داشت و افزود: مردم از قوه قضائیه انتظار برخورد با جرایم و تخلفات، به خصوص تخلفات انتخاباتی، حقوق های نجومی و برخورد با دانه درشت ها را دارند.

3043**6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1396 توسط رستم کریمی