تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - روز قدس یادگار امام راحل و روزی برای حمایت از مظلومان فلسطینی است

 

روز قدس یادگار امام راحل و روزی برای حمایت از مظلومان فلسطینی استچابهار- ایرنا- امام جمعه موقت اهل سنت چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: روز جهانی قدس یادگار امام راحل و روزی برای حمایت از مردم مظلوم فلسطین و سایر مظلومان جهان و ایستادگی در مقابل مستکبران است.

به گزارش ایرنا؛ مولوی یارمحمد پناد در خطبه های نماز جمعه این هفته اهل سنت چابهار اظهار داشت: روز قدس یادآور مهربانی های مردم و نظام جمهوری اسلامی ایران برای ملت های مظلومی نظیر فلسطین است که 60 سال گرفتار جنگ و خونریزی هستند.

وی افزود: حضرت امام راحل با نام گذاشتن آخرین جمعه ماه مبارک رمضان موجب شدند تا مسلمانان برای همیشه به یاد ملت های مظلومی که مورد ظلم قرار گرفته اند، باشند.

وی گفت: صهیونیست دشمن اصلی مسلمانان است و در سراسر جهان جنگ و خونریزی راه انداخته اند تا مسلمانان را با مشکل مواجه کنند.

امام جمعه موقت اهل سنت چابهار به برکات شب های قدر اشاره کرد و افزود: مردم روزه دار باید برای بهره مندی از فیوضات ماه مبارک رمضان اهمیت بیشتری بدهند تا گناهان آنان مورد بخشش قرار گیرد.

وی از تمام صاحب نظران و امامان جمعه خواست تا از طریق رسانه های رسمی برای اعلام عید فطر توجه کنند تا مشکلی برای عبادت و نماز عید پیش نیاید.

وی نمازگزاران را به تقوا، انجام کارهای دینی و نماز توصیه کرد.

3043**6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ پنجشنبه 8 تیر 1396 توسط رستم کریمی