تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - تمام گرفتاری ‏های مسلمانان و دولت‏ های اسلامی ناشی از اختلافات است

 

 امام جمعه نیکشهر:
تمام گرفتاری ‏های مسلمانان و دولت‏ های اسلامی ناشی از اختلافات استچابهار- ایرنا- امام جمعه نیکشهر در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: تمام گرفتاری‏ ها و بدبختی‏ های مسلمانان و دولت‏ های اسلامی ناشی از اختلاف و نفاق بین آنان و دوری از دستورات الهی است.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام احمد لطفیان سرگزی در خطبه های این هفته نماز جمعه نیکشهر ضمن سفارش نمازگزاران به تقوای الهی، انجام فریضه زکات، اقامه نماز و امر به معروف و نهی از منکر اظهار داشت: نهم ربیع‏الاول سالروز آغاز امامت امام عصر(عج) است و انتظار فرج یعنی تلاش برای آمادگی درخور شان یاری امام عصر(ارواحنا فداه) است.
وی گفت: با مجاهدت و مقاومت عاشورایی می‏ توان زمینه قیام و استقرار دولت جهانی امام عصر (عج) را فراهم ساخت.
وی با اشاره به هفته وحدت بیان کرد: حفظ وحدت، اتحاد و همدلی در صفوف مسلمانان با تکیه بر تعالیم بلند و رهایی بخش اسلام ناب از ضروری‌ ترین نیازهای امروز جهان اسلام است.
وی ادامه داد: تعاون و همدلی علماء اسلام و طرد عناصر مزدور وابسته و جلوگیری از طرح مسائل انحرافی تنها راه پیروزی بر توطئه‌ های دشمنان است.
امام جمعه نیکشهر با اشاره به تمدید تحریمها خاطرنشان کرد: بدعهدی و پیمان شکنی‌ های مکرر آمریکایی‌ها در مساله برجام آشکار شد و این در حقیقت برخاسته از عمق کینه و خباثت استکبار جهانی به‌ سرکردگی آمریکاست.
حجت الاسلام لطفیان سرگزی گفت: تصویب تحریم‌ های اخیر در کنگره آمریکا درس عبرت و پیامی برای مسئولان کشور است و باید بدانند تنها راه برای حفظ عزت و سربلندی ایران اسلامی تکیه بر توان داخلی و اقتصاد مقاومتی است.
وی ادامه داد: آمریکا باید بداند که تصویب تحریم‌ ها که نقض صریح برجام است پاسخ قاطع و کوبنده ایران اسلامی را به دنبال خواهد داشت.
3043** 6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی