تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - نماز حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور است

 

 امام جمعه چابهار:
نماز حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی کشور است

چابهار- ایرنا- امام جمعه شهرستان چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: اقامه نماز حلال بسیاری از مشکلات اجتماعی و اقتصادی است و انسان را به کمال می رساند.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سیدمحمد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته چابهار و تبریک هفته وحدت نمازگزاران را به تقوا، اقامه نماز، اجتناب از گناهان صغیره و کبیره و امر به معروف و نهی از منکر توصیه کرد.
وی افزود: ریشه و منشا آرزوهای طولانی در جهل و حب به دنیاست و راه درمان آن تفکر در مورد مرگ و پند واندرز گرفتن از سخنان بزرگان و معصومین است.
وی ریشه ی بسیاری از مشکلات اقتصادی کشور را آرزوهای بلند عنوان کرد و افزود: این امر گریبان گیر برخی مسوولان عالی رتبه نیز شده است.
امام جمعه چابهار سالروز آغاز امامت حضرت بقیه الله الاعظم را به محضر آن امام همام، رهبر معظم انقلاب و تمام مومنان و ارادتمندان به آن حضرت تبریک و تهنیت گفت.
حجت الاسلام موسوی بیان کرد: امام حسن عسکری علیه السلام فرمودند: فرزندم محمد بعد از من امام و حجت خدا بعد از من است و کسیکه بمیرد در حالی که او را نشناسد به مرگ جاهلیت از بین رفته است.
وی ادامه داد: آن حضرت بعد از آن هشدار می دهند که غیبت فرزندم آنقدر طولانی می شود که جاهلان منحرف و سرگشته می شوند و جریانات انحرافی پیش می آید و باظهورش باطل گرایان به نابودی می رسند و کسی که برای ظهورش وقت و زمانی را معین کند دروغگو و کذاب است.
3043**6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی