تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - سامانه اتوماسیون اداری سازمان منطقه آزاد چابهار تغییر کرد

 

 سامانه اتوماسیون اداری سازمان منطقه آزاد چابهار تغییر کرد

چابهار- ایرنا- معاون توسعه مدیریت سازمان منطقه آزاد تجاری – صنعتی چابهار گفت: سامانه اتوماسیون اداری 'دیدگاه' جایگزین سامانه اداری قبلی سازمان (فایلر پلاس) شد.

به گزارش روز چهارشنبه روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد چابهار، امیرحسین آزادی وفا اظهار داشت: با تغییر سامانه اداری تمامی مکاتبات اداری اعم از نامه های ارسالی و ارجاعی به حوزه های مختلف سازمان به صورت الکترونیکی انجام می شود.
وی افزود: نرم افزار مکاتبات حوزه اتوماسیون اداری، سیستم الکترونیکی، دریافت فاکس و پروتکل ECE (ارسال سبز الکترونیک) از حوزه زیر ساخت نرم افزار در سازمان منطقه آزاد چابهار راه اندازی شد.
وی هدف از راه اندازی این سامانه را تسریع در امور جاری و تکریم ارباب رجوع عنوان کرد و گفت: این نرم افزار تحت وب بوده و همه مکاتبات اداری و رسمی سازمان به دور از گردش فیزیکی و کاغذی را با سرعت بسیار بالا در خود جای داده است.
وی مزیت های استفاده از این سامانه را علاوه بر صرفه جویی در مصرف کاغذ و کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری چاپگرها، افزایش سرعت انتقال و پیگیری مستندات و مکاتبات سازمان به صورت چشمگیر عنوان کرد.
شایان ذکر است کلاس آموزش چگونگی بهره برداری از سیستم اتوماسیون اداری دیدگاه توسط کارشناسان شرکت طرف قرارداد ویژه تمامی کارکنان اعم از معاونان، کارشناسان، مدیران و همکاران سازمان از تاریخ 17 تا 18 آذرماه جاری در محل سالن رسالت در حال برگزاری است.
3043**6081 دریافت کننده: رستم کریمی نژاد** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی