تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - قهرمانی تیم فوتبال چابهار در رقابت های زیر گروه سیستان وبلوچستان

 

 قهرمانی تیم فوتبال چابهار در رقابت های زیر گروه سیستان وبلوچستانچابهار - ایرنا - معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تیم فوتبال ساحل منطقه آزاد چابهار با شکست حریفان قهرمان رقابت های زیر گروه سیستان و بلوچستان شد.

نصیر بارکزهی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم فوتبال ساحل منطقه آزاد چابهار در هفته ششم رقابت های زیرگروه سیستان و بلوچستان در مجموعه ورزشی شهید حیدرنیای شهرستان کنارک، تیم شهرداری کنارک را با نتیجه 2 بر یک شکست داد.
وی افزود: تیم های بخش نگور دشتیاری، کنارک و نیکشهر در منطقه جنوب شرق سیستان و بلوچستان با تیم فوتبال ساحل منطقه آزاد چابهار هم گروه بودند که به صورت رفت و برگشت با یکدیگر به رقابت پرداختند و تیم صعود کننده توانست به مرحله بعدی رقابت ها راه پیدا کند.
وی گفت: جوانان چابهاری استعدادهای درخشانی در رشته های ورزشی به ویژه فوتبال، کریکت و ورزش های آبی ساحلی دارند و می توانند با حمایت های لازم سازمان های مختلف افتخار آفرین باشند.
معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری سازمان منطقه آزاد چابهار بیان کرد: ورزشگاه چند منظوره منطقه آزاد با اقدامات انجام شده بزودی به بهره برداری می رسد و می تواند میزبان بسیاری از رقابت های ورزشی شود.
بارکزهی افزود: سازمان منطقه آزاد توجه ویژه ای به توسعه ورزش و حمایت از ورزشکاران دارد و در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نکرده است.
3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی