تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - اجلاس روسای شوراهای مراکز استان های کشور در چابهار آغاز بکار کرد

 

 اجلاس روسای شوراهای مراکز استان های کشور در چابهار آغاز بکار کردچابهار - ایرنا - اجلاس 2 روزه روسای شوراهای اسلامی استان ها و شهرهای مراکز استان های کشور از امروز در بندر چابهار آغاز بکار کرد.


رئیس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان روز چهارشنبه در حاشیه برگزاری این اجلاس به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این اجلاس از امروز با چهار کارگروه عمران، فرهنگی - اجتماعی، محیط زیست و سلامت محیط زیست آغاز شده است و موضوعات مرتبط در این کارگروهها بررسی می شود.
عبدالعزیز بلوچزهی گفت: در این همایش مطالبات شهرداری ها نیز پیگیری جدی می شود تا بتوانند در عمران و آبادانی شهرها بیشتر تلاش کنند.
وی خاطرنشان کرد: یکی از برنامه های دیگر در این اجلاس گرفتن کمک مالی از لایحه های مصوب دولت برای شهرداری هاست.
وی افزود: با توجه به اینکه شوراها به عنوان حلقه اتصال مردم و مسئولان نقش موثری در پیگیری مشکلات دارند، این اجلاس ها می توانند بسیاری از نیازهای شوراهای اسلامی و شهرداری های کشور را رفع کنند.
وی ادامه داد: نشست های مشترک مجمع مشورتی در کلان شهرها با هدف بررسی مشکلات شوراهای اسلامی و لایحه های مصوب مجلس با حضور 56 شورای اسلامی در مرکز استان های کشور از حدود 25 سال قبل آغاز شده است.
رئیس شورای اسلامی سیستان و بلوچستان گفت: معاون توسعه روستایی مناطق محروم ریاست جمهوری و هیات رئیسه شوراهای اسلامی استان ها نیز در این همایش برای بررسی وضعیت روستاهای کشور حضور پیدا می کنند.
3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی