تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - اعضای گروه گردشگری پرشین کمپرایران از مناطق گردشگری چابهاردیدن کردند

 

 اعضای گروه گردشگری پرشین کمپرایران از مناطق گردشگری چابهاردیدن کردند


چابهار - ایرنا - اعضای گروه گردشگری پرشین کمپر (PERSIAN CAMPERS) ایران در سفر به چابهار از مناطق تفریحی، گردشگری و تاریخی این شهرستان دیدن کردند.

مسئول هماهنگی گروه پرشین کمپر روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گروه پرشین کمپر به منظور آشنایی و فرهنگ سازی کمپر (کاروان یا ماشین های مسافرتی) در ایران راه اندازی شده است.
مسعود محمودی افزود: این گروه 19 نفره سفری 40 روزه به دور ایران را از ششم آبان امسال آغاز کرده است.
وی ادامه داد: اعضای این گروه در روز بیست و ششم سفر خود از مناطق گردشگری چابهار نظیر کوههای مینیاتوری، سواحل صخره ای، ماسه و شنی، بنادر صیادی، مکان های توریستی و نوار ساحلی چابهار - گواتر دیدن کردند.
وی مهمان نوازی مردم خونگرم شهرهای مختلف سیستان و بلوچستان به ویژه چابهار از گروه گردشگری پرشین کمپر را خوب توصیف کرد.
مسئول هماهنگی گروه پرشین کمپر خاطرنشان کرد: نخستین سفر به این استان و آشنایی با افراد مرتبط با امر گردشگری آغازی برای ادامه و استمرار سفرهای بعدی گروه پرشین کمپر خواهد بود.
محمودی ادامه داد: سفر به مناطق مختلف ایران به ویژه شهرستان ساحلی چابهار و منطقه صفر مرزی گواتر برای هر گردشگری جذاب، دیدنی و خاطره انگیز است.
وی بیان کرد: این گروه گردشگری با تجهیزات کامل سفر با خودروهای مجهز به امکانات رفاهی از مکان های گردشگری، تاریخی و طبیعی استان های مختلف کشور دیدن می کنند.
وی گفت: پس از اتمام سفر به چابهار و کنارک ادامه مسیر سفر این گروه استان هرمزگان است.
شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان (مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.
منطقه آزاد و بندر زیبای چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی