تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - همایش پیاده روی شبانگاهی خانواده در چابهار برگزار شد

 

 همایش پیاده روی شبانگاهی خانواده در چابهار برگزار شدچابهار - ایرنا - همایش پیاده روی شبانگاهی خانواده به مناسبت هفته دیابت و با همکاری شبکه بهداشت و درمان و اداره ورزش و جوانان چابهار پنجشنبه شب در مسیر خط ساحلی دریای عمان(مکران) برگزار شد.

رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار در حاشیه این همایش پیاده روی به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برای دومین بار همایش پیاده روی شبانه امسال با استقبال خوب خانواده ها در این شهرستان برگزار شد.
عمر بلوچ افزود: بیش از 170 نفر از علاقه مندان به ورزش در این همایش شرکت و بیش از پنج کیلومتر مسیر ساحلی را پیاده روی کردند.
وی ادامه داد: ورزش نقش بسیار پررنگی در نشاط خانواده ها دارد و همچنین یکی از راههای سلامتی مداوم افراد جامعه است.
رئیس اداره ورزش و جوانان چابهار بیان کرد: پزشکان و تریبون های ائمه جمعه نقش پررنگی در توسعه ورزش همگانی و ترویج سلامتی دارند و پزشکان باید مردم را نسبت به نقش ورزش در پیشگیری از خیلی از بیماری ها آگاه کنند.
رئیس مرکز بهداشت چابهار نیز گفت: باید از رئیس جدید اداره ورزش و جوانان این شهرستان برای اجرای این گونه برنامه ها قدردانی کرد.
مصطفی احمدی مقدم افزود: مرکز بهداشت هم به جایگاه ورزش به ویژه ورزش همگانی واقف است و امیدواریم بتوانیم برنامه های خوبی در این زمینه با همکاری اداره ورزش و جوانان اجرا کنیم.
وی گفت: ورزش بدن را بیمه می کند و نقش موثری در کاهش بیماری ها و نشاط و شادابی هر فرد دارد.
به گزارش ایرنا در پایان همایش به قید قرعه به 30 نفر از شرکت کنندگان جوایزی به رسم یادبود اهدا شد.
شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان (مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.
منطقه آزاد و بندر زیبای چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.
3043**3042 خبرنگار: رستم کریمی نژاد **انتشاردهنده: محدثه حیدری گرجی

نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی