تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - ناشر اکاذیب توهین‌ آمیز و خلاف شئونات اسلامی در چابهار دستگیر شد

 

 فرمانده انتظامی چابهار:
ناشر اکاذیب توهین‌ آمیز و خلاف شئونات اسلامی در چابهار دستگیر شد

زاهدان- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ناشر اکاذیب توهین‌ آمیز و خلاف شئونات اسلامی در فضای مجازی این شهرستان دستگیر و تحویل مراجع قضایی شد.

سرهنگ محمد نوربخش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: فردی که در فضای مجازی اقدام به نشر اکاذیب و مطالب توهین آمیز علیه یک شهروند کرده بود پس از شکایت این شهروند با تلاش چند روزه پلیس فتا دستگیر شد.
وی افزود: پلیس فتا با بهره گیری از کارشناسان خبره و امکانات روز اجازه هیچگونه بداخلاقی اینترنتی را به هیچ فردی نخواهد داد و با شواهد و مستندات لازم اقدامات خلاف قانونی را در محیط شبکه های اجتماعی و سایت های اینترنتی رصد می کند.
وی بیان کرد: متهم دستگیر شده ابتدا منکر هرگونه خلاف اینترنتی شد ولی پس از ارائه مدارک و مستندات از سوی ماموران انتظامی در نهایت به جرم خود اعتراف کرد.
فرمانده انتظامی چابهار خواستار توجه بیشتر فعالان مجازی و مدیران وب سایت ها در ارسال و یا کپی وانتشار متن، عکس وفیلم توهین آمیز، خلاف شرع و قانون شد و افزود: نباید با آبروی مردم بازی شود.
3043**6081 خبرنگار: رستم کریمی نژاد ** انتشار دهنده: حیدر سرایانی
نوشته شده در تاریخ شنبه 20 آذر 1395 توسط رستم کریمی