تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در چابهار

 

کشف بیش از 2 میلیارد ریال کالای قاچاق در چابهارچابهار - ایرنا - فرمانده نیروی انتظامی چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش ماموران انتظامی در 15 روز اخیر انواع کالای قاچاق به ارزش 2 میلیارد ریال در سطح این شهرستان از 24 خودروی عبوری کشف و ضبط شد.

سرهنگ محمد نوربخش روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: ماموران انتظامی چابهار با تمام توان برای مبارزه با قاچاق کالا و ارز تلاش می کنند و تاکنون به موفقیت های خوبی دست پیدا کرده اند.

وی گفت: کالاهای قاچاق کشف شده در 15 روز اخیر در این شهرستان شامل لوازم آرایشی، لاستیک، پارچه، لوازم خانگی و مواد غذایی است.

وی ادامه داد: در 24 ساعت گذشته 13 نفر شتر به ارزش 800 میلیون ریال در محدوده پاسگاه پیرسهراب چابهار کشف و یک نفر متهم در این رابطه دستگیر و تحویل مراجع قضایی شده است.

فرمانده نیروی انتظامی چابهار گفت: خریداران کالاهای خارجی باید برگه خرید گمرکی داشته باشند تا مشکلی برای جابجایی در ایست و بازرسی ها برایشان ایجاد نشود.

شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستان های نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان (مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.

منطقه آزاد و بندر زیبای چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان واقع شده است.

نوشته شده در تاریخ چهارشنبه 26 آبان 1395 توسط رستم کریمی