تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - پروژه بزرگ توریستی- تجاری با 6هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در چابهار کلنگ زنی شد

 

پروژه بزرگ توریستی- تجاری با 6هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در چابهار کلنگ زنی شدچابهار- ایرنا- کلنگ ساخت پروژه بزرگ شهر توریستی- تجاری رویال صدف با 6 هزار میلیارد ریال سرمایه گذاری در زمینی به گستره 194 هزار و 350 مترمربع امروز /پنجشنبه/ با حضور مدیرعامل و اعضای هیات مدیره منطقه آزاد چابهار به زمین زده شد.

مدیر پروژه شهر توریستی- تجاری رویال صدف منطقه آزاد چابهار در حاشیه مراسم کلنگ زنی این طرح بزرگ به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: این طرح شامل قسمتهای تجاری، مجموعه اقامتی و هتل، آپارتمان و واحدهای مسکونی، ساختمان و دفاتر اداری، فضای سبز و منطقه تفریحی و گردشگری در مدت پنج سال تکمیل و بهره برداری خواهد شد.

محمد خوانساری افزود: در مجموع 530 هزار مترمربع زیربنا در این مجموعه بزرگ با سرمایه گذاری بیش از 6 هزار میلیارد ریال( 600 میلیارد تومان) ساخته می شود.

وی ادامه داد: بخش تجاری این مجموعه در مرحله نخست 641 واحد در سه طبقه و مرحله دوم هزار و 250 مترمربع ساخته می شود.

وی بیان کرد: احداث یک هتل چهار ستاره در زمینی به مساحت 10 هزار مترمربع و هتل آپارتمان در زمینی به مساحت هفت هزار مترمربع شامل 80 واحد آپارتمانی خواهد بود.

مدیر پروژه شهر توریستی- تجاری رویال صدف منطقه آزاد چابهار تصریح کرد: سه برج مسکونی در 16 طبقه و هر برج شامل 400 واحد مسکونی ساخته خواهد شد.

خوانساری گفت: در بخش اداری 200 واحد اداری در برج 10 طبقه ساخته می شود که در هر طبقه 20 واحد پیش بینی شده است.

مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار نیز در گفت وگو با ایرنا اظهار داشت: چابهار مکانی مناسب برای سرمایه گذاری است و چشم انداز مناسبی در آینده خواهد داشت.

عبدالرحیم کردی افزود: ساخت مجموعه اقامتی، اداری، مسکونی و تفریحی یکی از ضرورتهای منطقه آزاد چابهار است که با توجه ونگاه مثبت سرمایه گذاری محقق شده است.

وی ادامه داد: سیستان وبلوچستان در سال 1396 به عنوان مقصد گردشگری ایرانیان مشخص شده است و به همین منظور تخت های هتل ها و امکان اقامتی تا پایان سالجاری به 2 برابر افزایش خواهد یافت.

وی بیان کرد: اقدامات لازم در چابهار به عنوان شهر تفریحی و گردشگری برای جذب توریست داخلی و خارجی در حال انجام است.

عضو هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار نیز به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: یکی از رویکردهای این سازمان جذب سرمایه گذاری داخلی و خارجی در بخش های مختلف تجاری، گردشگری و اقتصادی است که با تلاش و تعامل اعضای هیات مدیره و مدیران این منطقه در حال پیگیری است.

حمیدالله بلیده ای افزود: چابهار یکی از نقاط راهبردی دنیاست که پس از تکمیل زیرساخت ها به قطب تجاری و اقتصادی کشور تبدیل خواهد شد.

وی گفت: تمامی اقدامات برای همکاری و تعامل با سرمایه گذاران و ایجاد زمینه برای حضور تجار در منطقه آزاد چابهار انجام می شود و هیچ مشکلی بر سر راه سرمایه گذاری وجود ندارد.


نوشته شده در تاریخ شنبه 22 آبان 1395 توسط رستم کریمی نژاد