تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب و معرفی شد

 

 عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب و معرفی شدچابهار- ایرنا- حمیدالله بلیده ای پنجشنبه شب در مراسمی با حضور محمدرضا توسلی معاون توسعه مدیریت وامور مجلس دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد، مدیرعامل منطقه آزاد چابهار و شماری از مدیران و مسئولان به عنوان عضو جدید هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار منصوب و معرفی شد.

به گزارش ایرنا، بلیده ای متولد سال 1345 دارای مدرک کارشناسی ارشد مدیریت اجرایی(MBA) از دانشگاه بین المللی چابهار است که پیش از این 10 سال به عنوان شهردار چابهار، کارمند بنادر و دریانوردی سیستان وبلوچستان از سال 1368، عضو و رئیس شورای اسلامی شهر چابهار در دوره نخست شوراها مشغول خدمت بوده است.

وی 27 سال در دستگاههای یاد شده در سمت های مختلف اداری سابقه خدمتگزاری به مردم چابهار را دارد.

سازمان منطقه آزاد چابهار سه عضو هیات مدیره موظف و 2 عضو غیر موظف دارد.

هم اینک زهرا اربابی و محمدحسین ملک زادگان 2 عضو غیرموظف هیات مدیره سازمان منطقه آزاد چابهار هستند.

عبدالرحیم کردی به عنوان عضو و رئیس هیات مدیره و مدیر عامل و حمیدالله بلیده ای 2 عضو موظف هیات مدیره منطقه آزاد چابهار هستند و یک نفر دیگر از اعضای موظف هیات مدیره در آینده ای نزدیک منصوب و معرفی خواهد شد.

به گزارش ایرنا، منطقه آزاد چابهار در 9 پیکره تجاری، توریستی و خدماتی، سردخانه و کارگاههای غیرآلاینده، مسکونی، فضای سبز، روستای تیس و اراضی کشاورزی، توریستی و تفریحی، صنعتی، فرودگاه، پالایشگاه، صنایع سنگین و پیکره نهم صنایع دریایی و تجهیزات آب شیرین کن در سال 1373 راه اندازی شده است.

خبرنگار: رستم کریمینوشته شده در تاریخ چهارشنبه 19 آبان 1395 توسط رستم کریمی نژاد