تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - باند 3 نفره سارقان حرفه ای در شهرستان چابهار متلاشی شد

 

باند 3 نفره سارقان حرفه ای در شهرستان چابهار متلاشی شدچابهار - ایرنا - فرمانده انتظامی شهرستان چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: ماموران انتظامی در 24 ساعت گذشته باند سه نفره سارقان حرفه ای را در شهرستان چابهار متلاشی و اعضای آن را دستگیر کردند.

سرهنگ محمد نوربخش روز شنبه در گفت و گو با ایرنا اظهارداشت: سارقان دستگیر شده به 21 فقره سرقت موتور سیکلت، اسباب و اثاثیه منزل و دوچرخه اعتراف کرده اند.

وی افزود: پلیس با قاطعیت قانونی با مخلان امنیت، سارقان مسلح و حرفه ای برخورد می کند و تاکنون بسیاری از آنان را دستگیر و تحویل مراجع قضایی داده است.

وی گفت: همکاری و تعامل مردم با پلیس می تواند موفقیت زیادی حاصل کند.

فرمانده انتظامی شهرستان چابهار به فروشندگان مواد مخدر، سارقان حرفه ای و مخلان امنیت هشدار داد و افزود: پلیس برای برقراری امنیت وآرامش مردم از هیچ کوششی دریغ نکرده و مجرمان را دستگیر و تحویل مراجع قانونی خواهد داد.

سرهنگ نوربخش ادامه داد: تلفن 110 بصورت شبانه روزی در خدمت شهروندان است و می توانند موارد ناامنی و مکان وقوع جرم را گزارش کنند.

شهرستان چابهار از توابع استان سیستان و بلوچستان با 260 هزار نفر جمعیت از شمال به شهرستانهای نیکشهر، قصرقند و سرباز، از شرق به کشور پاکستان، از جنوب به دریای عمان(مکران) و از غرب به بندر کنارک متصل است.

بندر زیبای چابهار واقع در قلب مَکُّرانِ بلوچستان و در فاصله 645 کیلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان از 2 شهر به نام های چابهار و نگور، سه بخش مرکزی، دشتیاری و پلان، شش دهستان و 438 روستا تشکیل شده است.
نوشته شده در تاریخ جمعه 7 آبان 1395 توسط رستم کریمی نژاد