تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی بلوچستان www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - دستگیری 4 سارق با 17 فقره سرقت و 600 کیلوگرم ماده مخدرپان در چابهار

 

دستگیری 4 سارق با 17 فقره سرقت و 600 کیلوگرم ماده مخدرپان در چابهارچابهار- ایرنا- فرمانده انتظامی شهرستان چابهار گفت: ماموران انتظامی در 72 ساعت گذشته 4 سارق حرفه ای را در این شهرستان دستگیر که تاکنون 2 نفر آنان به 17 فقره انواع سرقت اعتراف کردند و از 2 نفر دیگر600 کیلوگرم ماده مخدر پان کشف و ضبط شده است.

سرهنگ محمد نوربخش روز پنجشنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: سارقان دستگیر شده به سرقت موتورسیکلت، اسباب و اثاثیه منزل و مغازه اعتراف کرده اند.

وی افزود: پلیس چابهار با اشراف اطلاعاتی و پوشش نقاط مختلف شهر و روستا اقدامات خوبی را برای ارتقای امنیت و آرامش شهروندان انجام داده است.

وی گفت: مصرف ماده مخدر پان مضرات زیادی را برای شهروندان به ویژه جوانان دارد و اماکن مختلف شهر و معابر عمومی چابهار و کنارک را آلوده کرده و ریختن پس مانده آن بعد از مصرف به همراه آب دهان بر روی زمین و دیوارها چهره زشت و غیر بهداشتی به معابر شهرها و روستاها داده و موجب نارضایتی شدید شهروندان شده است.

فرمانده انتظامی چابهار گفت: پلیس با همکاری قشرهای مختلف مردم می تواند موفقیت های زیادی به دست آورد.

سرهنگ نوربخش ادامه داد: تلفن 110 آماده دریافت شکایات و مرکز خبری نیروی انتظامی و پل ارتباطی مردم با پلیس است تا بتواند در اسرع وقت در صحنه های مختلف وقوع جرم حضور پیدا کند.

به گزارش ایرنا چابهار در 645 کلومتری جنوب زاهدان مرکز استان سیستان و بلوچستان و در ساحل دریای عمان واقع شده است.

نوشته شده در تاریخ جمعه 7 آبان 1395 توسط رستم کریمی