تبلیغات
پایگاه اطلاع رسانی نیکشهر www.Rostamkarimi.ir وش آتکی - امام جمعه چابهار: برای توسعه کشور آمار واطلاعات صحیح و دقیق نیاز است

 

امام جمعه چابهار: برای توسعه کشور آمار واطلاعات صحیح و دقیق نیاز استچابهار- ایرنا- امام جمعه چابهار در جنوب سیستان و بلوچستان گفت: برای رشد و توسعه کشور آمار و اطلاعات سالم، دقیق و صحیح لازم است و این امر با همکاری و مشارکت مردم با ماموران سرشماری امکان پذیر است.

به گزارش ایرنا حجت الاسلام سیدمحمد موسوی در خطبه های نماز جمعه این هفته چابهار اظهار داشت: در سرشماری مسئولان کشور به تمام آمارها دست پیدا خواهند کرد و می توانند برای توسعه و محرومیت زدایی هر منطقه گام بردارند.

وی به روز جهانی سالمندان اشاره کرد و افزود: باید به سالمندان و بزرگان احترام ویژه گذاشته شود.

وی با تبریک هفته ناجا و خدا قوت به نیروی انتظامی و مرزبانی گفت: امروز به خاطر زحمات نیروهای نظامی، انتظامی و امنیتی، همه جای کشور از قبیل مرز، صحرا و دریا دارای امنیت مطلوب است.

امام جمعه چابهار ادامه داد: با توجه به اینکه هفته پیش رو آغاز ماه محرم و هفته امر به معروف و نهی از منکر است مردم و مسئولان باید این 2 اصل را فراموش نکنند تا جامعه اصلاح شود.

حجت الاسلام موسوی هدف از قیام امام حسین (ع) را امر به معروف و نهی از منکر عنوان کرد.

وی در خصوص آثار سوء غفلت از خداوند گفت : از آثار غفلت، قساوت قلب و قلب مردگی و کور دلی است و انسان غافل از نظر بصیرت کور است و چنین انسانی نسبت به ظلم و گناه بی تفاوت است.

وی ادامه داد: غفلت کارهای خوب و حسنه را نابود می کند.

امام جمعه چابهار گفت: اسلام ناب محمدی(ص) به مردم حمایت از مظلومان جهان را می آموزد به طوری که در حمایت از مظلومان، قید مذهبی شرط نیست و باید ندای مظلومیت را جواب داد.

وی افزود: امروز مدافعان حرم ندای مظلوم را لبیک گفته اند و در سنگرها به مبارزه می پردازند.


نوشته شده در تاریخ جمعه 9 مهر 1395 توسط رستم کریمی نژاد